ENGELLİ Asansörü

Teknolojik gelişmelerle birlikte üretimi sağlanan engelli asansörü, engelli rampaları, engelli asansörleri ve engelliler için özel üretilmiş merdiven asansörleri ile tüm engelleri kaldırmak amaçlanmaktadır. Üretimin gelişmesi ve hızlanmasıyla artık her keseye uygun kolaylaştırıcı sistemler mevcut olup, basit bir şekilde erişimi sağlanabilmektedir.

Sektörde edindiğimiz yılların tecrübesiyle tüketicilerimize nitelikli engelli asansörleri sunuyoruz. Fonksiyonel ve maliyet olarak her türlü bütçeye uygun olan engelli asansörleri, dayanıklı ve donanımlı alt yapısıyla dikkat çekiyor.

Günümüzde hayatın akışı içerisinde, engelli bireylerin rutin işlerini yerine getirmesi eskiye oranla çok daha kolaylaştı. Bunun en büyük sebebi, gelişen teknolojiyle birlikte yeni nesil cihazların hayata geçirilmesi oldu. Bu doğrultuda ADM Asansör olarak sektörün en fonksiyonel ve ileri teknolojiliürünlerini müşterilerimize sunuyoruz. Engelli bireylerin ve yaşlıların başkalarına ihtiyaç duymadan kullanacağı bu cihazlar, yüksek kalitesi ve güvenlik özellikleri ile dikkat çekiyor.

İç ve dış mekanlar için tasarlanan bu asansörleri dubleks/ tripleks evlerde, hastanelerde, müşterek apartman merdivenlerinde, sosyal tesislerde, otellerde kullanılabiliyor.

Hareket özgürlüğünüzü ve yaşam kalitesini arttıran bu sistemler için çözüm ortağı markalarımızdan bazıları. ThyssenKrupp, Handicare, Alpha, Acorn gibi alanında uzman engelli asansörü markalardır.